Posuvná brána je jednou z nejdražších položek při oplocení pozemku a díky tomuto faktu se do její stavby pouští stále více amatérů, takové brány pak většinou nedrží jak mají, nespolupracuje pohon apod.

Pro stavbu posuvné brány na klíč jsme tu my, ochotně a zdarma vám přijedeme zaměřit místo pro budoucí posuvnou bránu a zároveň spolu vybereme výplň, následně bránu realizujeme (nejoblíbenější výplně posuvných bran jsou z tahokovu, ten Vám díky eso-tahokov.cz nabízíme ve 30+ variantách):

  • Místo zdarma zaměříme, vybereme spolu typ brány, barvu a druh výplně.
  • Posuvnou bránu Vám naceníme v několika provedeních.
  • Po odsouhlasení posuvnou bránu vyrobíme.
  • Námi vyrobenou bránu rádi a rychle nainstalujeme.
  • Dalších minimálně 25 let na posuvnou bránu nebudete muset sáhnout…

Chcete novou posuvnou bránu a nechcete vyhodit peníze? Jak si správně vybrat výplň i provedení? Rádi Vám pomůžeme – zdarma místo zaměříme, naceníme, za smluvenou částku provedeme realizaci. Chtěli byste posuvnou bránu od nás? Vyplňte prosím poptávku pomocí formuláře níže, ozveme se nejpozději do druhého dne.

Pokud se cítíte na zhotovení tělesa posuvné brány a montáž brány svépomocí, připravili jsme Vám přehledný manuál, který Vám pošleme do emailu.

Posuvná brána samonosná

Posuvná brána samonosná se skládá z tělesa brány, které je přivařeno k C profilu. Brána s tímto C profilem jezdí v pojezdových vozících, které jsou přivrtány k základu brány. Díky tomu je tato posuvná brána samonosná a nedotýká se tak země.

  • Výhody samonosné posuvné brány: nedotýká se země, což slibuje bezproblémový provoz v zimě a v deštích. Nulová údržba a dlouhá životnost.
  • Nevýhody samonosné posuvné brány: je potřeba masivnější základ než u posuvné brány po kolejnici, těleso brány musí být masivnější.

Posuvná brána po kolejnici

Posuvná brána po kolejnici se skládá ze samotného tělesa brány, které má vespodu kolečka. Tyto kolečka se pohybují po kolejnici, která je zabetonovaná v zemi, nebo přišroubovaná do stávajícího betonu.

  • Výhody posuvné brány po kolejnici: jednoduchá instalace, těleso brány nemusí být tak masivní a dlouhé, betonový základ stačí minimální, nebo žádný.
  • Nevýhody posuvné brány po kolejnici: Je potřeba udržovat kolejnici čistou, což může být zejména v zimním období nepříjemné.