Klasický pletivový plot

Víte, že stavba oplocení pozemku je často podceňovanou věcí a tak v 50% případů dopadá fiaskem? Nechte si od nás postavit plot na klíč, nebo si stáhněte naše aktuální návody na stavbu plotů plně ZDARMA.

Díky spolupráci a pravidelných školeních s firmou eso-pletivo.cz Vám rádi, rychle a kvalitně postavíme plot na klíč, nebo dodáme pletivo a příslušenství v nejvyšší kvalitě pro stavbu svépomocí. V rámci klasického pletivového plotu máme na výběr mezi tradičním čtyřhranným pleteným pletivem a svařovaným pletivem. Pod plot často instalujeme také podhrabové desky proti podhrabání psů. Plot lze instalovat klasicky zabetonováním plotových sloupků a nebo alternativně na zemní vruty.

Čtyřhranné pletivo

Klasické čtyřhranné pletivo se skládá z jednotlivých drátů (vždy pozinkované a často potažené vrstvou PVC). Tyto dráty jsou do sebe vpletené, díky čemuž vzniká poměrně pevná a zároveň flexibilní struktura.
Mezi výhody čtyřhranného pletiva patří jeho tradiční vzhled a dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Díky tomu budete mít plot tradičního vzhledu, který vydrží dlouhé roky beze změn. Mezi nevýhody čtyřhranného pletiva patří složitější montáž, ke které je potřeba mnoho poměrně hodně příslušenství, dále nižší odolnost proti velkým plemenům psů, kteří svým dorážením a velkou hmotností pletivo rozplést.

Svařované pletivo – doporučujeme

Svařované pletivo je novinka, kterou vřele doporučujeme pro pevné a moderní oplocení pozemku. Svařované pletivo se skládá z jednotlivých drátů, které jsou k sobě kolmo a zároveň bodově svařené.
Mezi výhody svařovaného pletiva řadíme velkou pevnost a díky tomu i použitelnost pro střední a velká plemena psů. Svařované pletiva se také velmi dobře instalují a to proto, že je potřeba menžší množství komponent, díky horizontálním nosným drátům „integrovaným“ do pletiva. Díky tomu budete mít krásně vypadající, pevný plot i po letech a nemusíte mít obavy vypustit psa na zahradu, Váš pes se nedostane ven a cizí zase dovnitř.

Nevýhodou svařovaných pletiv může být na první pohled vyšší cena, kterou ovšem kompenzuje snadnější instalace a menší množství komponent potřebných pro celkovou instalaci.

Chcete nový plot, ale nejste si jistí, jestli to zvládnete a nevyhodíte tak peníze zbytečně oknem? Poptejte stavbu plotu na klíč, ve které máme praxi už téměr 10 let, nabízíme: dobrou domluvu, a kvalitně odvedenou práci za rozumné peníze.

  • Zavoláme vám a společně prodiskutujeme, jaký druh plotu je pro vás ten pravý.
  • Rádi za vámi zdarma přijedeme a místo si zaměříme a osobně prokonzultujeme vaše případné dotazy.
  • Do emailu vám zdarma zašleme nezávaznou cenovou nabídku.
  • Oplocení realizujeme – včas a kvalitně.
  • Dalších minimálně 20 let budete mít s plotem pokoj.

Máte zájem? Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.